Ürün İade Taleplerim

Scooter.com.tr'den almış olduğunuz ürünlerin değişim veya iade işlemini 30 gün içerisinde yapabilirsiniz.
 
Değişim yapmak istediğiniz takdirde göndereceğiniz ürün iade alınacak ve ödediğiniz tutar ödeme yapmış olduğunuz şekliyle size iade edilecek, yeni almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş vermeniz istenecektir.
 
Ürünü nasıl göndermeniz gerektiğine dair bilgiler aşağıda verilmektedir. Verilen bilgilere uygun hareket ettiğiniz takdirde işleminiz herhangi bir aksaklık yaşanmadan kısa sürede gerçekleştirilecektir.
 
Ürün iade ve değişimleri için, ürün ile birlikte faturasının da firmamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Faturasız iade ve değişim yapılmamaktadır.

Uyarı: İade için ürün gönderimlerinde kargo müşterilerimize aittir.
 
Ürün iadesi ve değişimi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. Scooter.com.tr'den almış olduğunuz ürünlerin iade ve değişimleri yalnızca online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bayilerimizde ürün iade ve değişimi yapılmamaktadır.
 
Kapıda ödeme ile alınan ürünlerin tutar iadesi Scooter.com.tr'de kullanılabilen mağaza kredisi olarak müşteri hesabına yüklenmektedir. İade tutarının banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı aşağıdaki başvuru formu vasıtası ile bize iletebilirsiniz.
 
Kampanyalı ürünlerin iadesinde kampanyaya dahil olan tüm ürünlerin birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi yapılamamaktadır. 
 
Müşterilerimiz ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterilerimizin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda, ürün iade şartlarına uygun olduğu ve eksiksiz şekilde teslim alındığında, iade edilen ürün Macro Ayakkabı Otelcilik Turizm San. ve Tic. A.Ş.'ye ulaştığı andan itibaren Yirmi (20) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Macro Ayakkabı Otelcilik Turizm San. ve Tic. A.Ş., üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Aşağıdaki Nedenlerden Meydana Gelen Problemlerde İade ve Değişim Kabul Edilmemektedir.

-  Ayakkabınız kullanım amacına uygun olarak kullanılmalıdır.(Örneğin, spor amaçlı olmayan bir ayakkabı ile spor yapmak amacın dışına çıkmaktır.)
-  Ayakkabı giyilirken ve çıkartırken bağcıkları çözülmelidir, bağcıksız ayakkabılarda ise çekecek kullanılmalıdır.
-  Ayakkabılar ayağın maksimum şiş olduğu zaman dilimlerinde sağ ve sol olarak denenmelidir, ayağı sıkan ayakkabı kesinlikle alınmamalıdır.
-  Ayakkabınız ayağınıza uygun ölçüde olmalıdır. Ayağa küçük ve büyük gelen ayakkabılar erken deformasyon, astar yırtılması gibi sorunlara yol açacaktır.
-  Ayakkabı rutubetli ortamlarda bekletilmemelidir.
-  Islak ayakkabılar oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Direkt güneş ışığı altında veya herhangi ısı kaynağının altında kurutulduğu taktirde ayakkabıların yapışma yerlerinde açma, deride çatlama, leke ve şekil bozukluğu olabilir.
-  Nubuk veya süet malzemeden üretilmiş ayakkabılar uygun sertlikte bir fırça veya bir silgi ile temizlenmeli, kesinlikle yıkanmamalı ve silikon bazlı spreyler kullanılmalıdır.
-  Ayakkabılar kesinlikle çamaşır makinesinde veya elde yıkanmamalıdır.
-  İç astarında sentetik malzeme kullanılan ayakkabıların koku yapması ve su alması muhtemeldir.
-  Ayakkabıların emmiş olduğu ter 24 saat içinde buharlaşır. Bu nedenle ayakkabıların 1 gün ara ile giyilmesi ayakkabının daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
-  Ayağın aşırı terlemesinden dolayı ayakkabı üzerinde oluşabilecek giderilmesi mümkün olmayan lekeler üretim hatası değildir.
-  Hakiki deri ve astarsız olan ayakkabılarda derinin boya vermesi normal bir durumdur. Bu tür ayakkabılar alınırken bu durum peşinen kabul edilmiş sayılmakta ve garanti kapsamında herhangi bir işlem yapılamamaktadır.
 
İade Gönderim Adresi:
Macro Ayakkabı Otelcilik Turizm San. ve Tic. A.Ş. 
Akçaburgaz Mah. 1573 Sok No:4 Esenyurt İstanbul
Tel : 0 212 858 0 212

Sipariş Bilgileri

Adınız: *
Soyadınız: *
E-Posta: *
Telefon: *
Sipariş No: *
Sipariş Tarihi:

Ürün Bilgileri & Ürün İade Nedeni

Ürün Adı: *
Ürün Kodu: *
Miktar:
Ürün İade Nedeni:*
Ürün Açıldı:
Arıza ya da diğer detaylar:
Doğrulama kodunu giriniz:*
İade Koşulları'nı okudum ve kabul ediyorum.
Scooter Ayakkabı © 2018
Altyapı: Webticaretim E-ticaret